KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7451115
nr 745 1115
Akvarell
AC Salomon, komposition, signerad-91, motivets mått: 74x55
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 mars 2012
kl 18:03:59
100 kr
150 kr